Sam Dolce patří k nejextravagantněji oblečeným mužům v českém šoubyznysu. Super.cz

Nejextravagantnější modely v Miss nenosí ženy: Kreativní ředitel dostal zákaz na svatbu od snoubence své šéfky

Druhou nejdůležitější osobou v Miss Czech Republic je kreativní ředitel soutěže Sam Dolce, který s Taťánou Makarenko (33) spolupracuje už dvanáct let. Jsou také blízcí přátelé, takže si ho logicky vybrala i jako svědka na svatbu. Její snoubenec má ale podmínku. Musí v kreativitě svého oblečení přibrzdit.

"Každý rok máme s Taťánou víc a víc práce a můžeme si za to jenom my sami, protože pořád překonáváme sami sebe. Ve finále to zvládneme a jsem na sebe hrdý," mínil po vyhlášení 14. ročníku soutěže, kdy měl na starost přehlídky dívek, které oblékl do kolekce Dolce Derza, kterou spolunavrhl.

Extravagantnější muž v Česku zřejmě není. Stylista na párty dorazil hodně odhalený a s perlami na krku

Ve svém vlastním oblékání dává přednost extravaganci, bývá oblečený odvážněji než dámy, které obléká. "Navrhuji i sám pro sebe, ale dnes jsem chtěl být trochu minimalistický," vysvětloval Sam, jehož outfit s průsvitnými krajkovými rukávy ovšem stejně mnoho lidí komentovalo. Toho, jak se oblékne na svatbu Táni, se obává i její snoubenec Martin Pánek.

"Slíbil jsem, že si vezmu něco normálního, takže se pokusím vypadat trochu jako normální svědek. Ale i svědek může být cool. Je fakt, že Martin je takový spíš klasik, ale navzájem se respektujeme. Takže na svatbě budu sám sebou, ale v rámci dekóra," ujistil Sam. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků