Bára Nesvadbová Super.cz

Bára Nesvadbová je pyšná na svoji dceru Bibi: Přijali ji na dvě zahraniční školy, Dublin dostal přednost před Římem

Pracovně je teď na roztrhání. Se spisovatelkou Bárou Nesvadbovou (48) jsme se potkali mezi jejími dvěma schůzkami. "Budeme mít krásný pořad s Lenkou Novou s mými texty ve Viole, takže jsem přiběhla ze schůzky a utíkám za Jitkou Čvančarovou, protože děláme rozhovor pro naši novou knížku s duchovními s panem biskupem Malým," vypočítala.

Zároveň si ale umí užít i volný čas, který tráví hodně cestováním se svojí dcerou Bibianou. "Stále se mnou ráda cestuje, což mě těší. Když jsme na cestách, víc si spolu povídáme. Snažíme se o co největší možnou míru poznání," svěřila Bára, která spolu s dcerou například stihla během jednoho dne vidět sedm výstav ve Vídni. S dcerou, jejím přítelem Jakubem a jeho maminkou vyrazili i do Jordánska a Bára si pochvalovala, jak si všichni sedli.

Má nejnižší váhu v dospělosti: Spisovatelka Bára Nesvadbová zhubla na 58 kilo, oblečení rozdává na charitu

Zatím má Bibiana dost času, momentálně je totiž v mezifázi studia, kdy dokončila střední školu a na vysokou se teprve chystá. "Učí děti angličtinu na jedné škole a v září nastupuje v Dublinu na Trinity College, kde bude studovat klasickou literaturu, filozofii a divadlo. Bude se mi samozřejmě stýskat a budu nesmírně často jezdit do Dublinu. Trochu mě to mrzí, protože se dostala i na scenáristiku do Říma, kde je hezčí počasí a bavilo by mě to tam víc," smála se Bára.

Jak naznačila, úplně sama ale doma nezůstane. V závěru rozhovoru se totiž pořádně červenala, když jsme se jí zeptali, zda se v jejím životě náhodou neobjevila nová láska. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků