Justýna Zedníková je novou Miss Czech Republic.

Justýna Zedníková je novou Miss Czech Republic. Herminapress

Novou Miss Czech Republic je Justýna Zedníková. Blondýnka s dokonalým úsměvem a přírodními čtyřkami

Česko zná novou královnu krásy. Vítězkou Miss Czech Republic se stala blondýnka Justýna Zedníková. Justýna bodovala i u vás čtenářů Super.cz. V naší anketě získala 40 procent vašich hlasů.

Nová královna krásy poletí Českou republiku reprezentovat na světovou soutěž Miss World. "Nemůžu tomu uvěřit. Samozřejmě jsem doufala, ale absolutní vítězství? To budu dlouho rozdýchávat," řekla Super.cz šťastná vítězka soutěže krásy jen pár minut po svém triumfu.

Justýně je 20 let, je studentkou vysoké školy ekonomické. Měří 179 centimetrů a její míry jsou 91-63-93. Do očí se krásné Justýně dlouho dívat nedokážete. Pyšní se totiž přírodními čtyřkami!

"Vnady mám přírodní. Nemám na sobě nic upraveného, žádné plastiky," prozradila Super.cz v medailonku Zedníková. Bohužel pro pány, Justýna Zedníková je zadaná. Jejím přítelem je mladý zpěvák Šimon Opp.

Horká favoritka na titul Miss Czech Republic randí s mladým zpěvákem: Poprvé se ukázali ve společnosti

A které další dívky zabodovaly? Českou Miss Grand International se stala Sophia Maria Osako, které korunku nasadila světová vítězka této soutěže, brazilka Isabella Menin. Miss Supranational se stala blondýnka Marie Jedličková, která je často přirovnávána k topmodelce Karolíně Kurkové. Českou Miss International se stala Dominika Němečková a Miss Intercontinental Anna Benešová. Ve finále soutěžila také reportérka Super.cz Veronika Dočkalová

Líbí se vám nová Miss Czech Republic?

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků