Ondřej Gregor Brzobohatý a Anna Fialová TV Nova

Brzobohatý a Fialová společně nazí ve sprše: Herečka při jedné z intimních scén odhalila ňadro

Druhá řada minisérie Iveta popisuje nejen období největší slávy zpěvačky Ivety Bartošové (✝48), ale také její osobní vztahy. V seriálu se tak diváci dočkají mimo jiné atraktivních scén s kolegou Ondřejem Gregorem Brzobohatým (40), který si zahrál Ladislava Štaidla.

Nepřijdou ale ani o momenty zachycující zpěvaččin románek s Rudolfem Hrušínským nejmladším, který vznikl na place při natáčení komedie Svatba upírů. Intimní scény pod peřinou natáčela herečka Anna Fialová s kolegou Oskarem Hesem. Záběry, které u herců patří většinou k těm nejméně oblíbeným, točili nazí a půvabná herečka tak odholila stud a v jedné chvilce předvedla před kamerou ňadro.

Z té podoby vás zamrazí: Podívejte se, jak Ondřej Ruml ztvárnil v seriálu Iveta Slavíka Karla Gotta

Ve stejném díle diváci nepřijdou ani o společné záběry Anny Fialové a Ondřeje Brzobohatého ve sprše. Spolupráci s mladší kolegyní si muzikant nemohl vynachválit.

„Každopádně bylo úžasné sledovat tu proměnu Anny Fialové do Ivety,“ svěřil se hudebník. „Když je někdo takhle excelentní a dokáže tu profesi ovládat právě tak jako Anna, tak si najednou uvědomíte – i přesto, že cítíte, že je to pro vás úžasný parťák –, že to je přesně ta laťka, ke které se já můžu jenom lehce přiblížit, možná na ni z dálky zamávat, ale to je všechno,“ nešetřil chválou na představitelku Ivety Bartošové. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků