Irena Obermannová promluvila o tom, proč se na 61. narozeniny vyfotila v kalhotkách. Super.cz

Irena Obermannová (61) po fotce jen v kalhotkách terčem drsné kritiky: Nebyla to nabídka k sexu a nejsem děvka!

Spisovatelka Irena Obermannová nedávno šokovala, když u příležitosti svých 61. narozenin postovala fotografii, na níž pózuje téměř nahá. "Souvisí to právě s věkem. Chtěla jsem tím říct, že ještě nejsme odepsané a odepsaní, ani holky ani kluci, a není na tom nic ošklivého," řekla Super.cz.

"Dostala jsem pak hodně nabídek. Ať už k sňatku, na rande, nebo do postele. Ale ta fotka nebyla pozvánka k sexu a bylo by fajn, kdyby si všichni konečně uvědomili, že i žena v určitých letech chodí v bikinách, vyzývavě oblečená nebo se vyfotí nahá. Ale neznamená to, že je děvka. Bylo by fajn, kdyby to tak lidi začali brát," míní Irena.

Irena Obermannová oslavila 61. narozeniny téměř nahá: Spisovatelka předvedla své tělo jen v kalhotkách

Reakce byly různé. "Většinu nenávistných komentů jsem dostala od žen a hrozně mě to mrzelo, protože mám ženy ráda. Ale ženy psaly i pozitivně v tom smyslu, že by takhle chtěly vypadat nebo že tak vypadají a taky se ukážou," svěřila.

"No a u té druhé skupiny prostě vyhrkla nějaká zapšklost. Dala jsem si tu práci a podívala se na jejich profily. Zjistila jsem, že tyhle ženy mají na svých stránkách ruské příspěvky. Co na to říct," krčila rameny spisovatelka, která v našem videu také prozradila, jak to má aktuálně s milostným životem. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků