Schwarzkopf Elite Model Look

Schwarzkopf Elite Model Look Foto: Elite Prague

Česko začalo hledat novou modelingovou elitu. Do soutěže krásy se nově mohou přihlásit i nebinární osoby

Odstartoval první český casting prestižní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2023 Czech Republic. Naše země tak začala hledat další modelingovou elitu. Brzy budeme znát nová jména vítězů. Tato soutěž jde ale s dobou, a nově tak připravila tři druhy přihlášek. Bílý dotazník dostávají muži, fialový ženy a nebinární osoby dotazník ve žluté barvě.

Finále prestižní světové soutěže se vrací do Prahy: Z těchto modelek a modelů vzejde nová hvězda

„Ty kategorie jsou klasické. Máme tam sekci žena, muž, ale tento rok, a to je novinka, jsme připravili samostatný dotazník pro specifické genderové osoby, takže každý se může přihlásit pod svou identitou,“ prozradil Super.cz prezident české a slovenské části soutěže Saša Jány.

V seriálovém hitu The Last of Us si převazovala hrudník. Nebinární hvězda nesnáší, když ji oslovují jako mladou dámu

Je tak rád, že i Česko se přizpůsobilo západním trendům. „Máme různou typologii lidí, naše agentura se přizpůsobuje a otevírá tak jako ostatní ve světě. Česko je určitě otevřenější než Slovensko. Řekl bych, že my na Slovensku jsme k genderovým osobám více pokrytečtí a je to strašná škoda, a naopak Česko považuji za jednu z nejliberálnějších zemí v Evropě,“ dodal během našeho rozhovoru. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků