Syn Rihanny a ASAP Rockyho by se měl jmenoval RZA.

Syn Rihanny a ASAP Rockyho by se měl jmenoval RZA. Profimedia.cz

Jméno Rihannina syna po roce odhaleno. Je inspirováno Wu-Tang Clanem

Zpěvačka Rihanna (35) přivedla na svět svého prvorozeného syna loni 13. května, ale až dosud neprozradila světu jeho jméno. Fanoušky tak nechala pouze hádat, jak by se roztomilý chlapeček, jehož má s partnerem a kolegou z branže ASAP Rockym (34), mohl jmenovat. Nyní se britskému Daily Mailu podařilo získat kopii chlapcova rodného listu, z něhož je patrné, že se rodiče nechali inspirovat jménem frontmana uskupení Wu-Tang Clan.

Podle kopie rodného listu by se totiž chlapeček měl jmenovat RZA Athelston Mayers, známý rapper ze zmiňované kapely se přitom rovněž jmenuje RZA. Rodné jméno třiapadesátiletého umělce přitom zní Robert Fitzgerald Diggs. Mayers je po tatínkovi, jehož pravé jméno zní Rakim Mayers. Shoda jistě nebude pouhou náhodou, jelikož RiRi na sobě od porodu synka měla několikrát oblečení s potiskem Wu-Tang Clan.

Těhotná Rihanna nasazuje další módní kalibr. Bříško i stehna musí ven

Fanoušci přitom nedávno spekulovali, že se Rihannin syn může jmenovat Noah, ale příliš indicií této fámě nenasvědčovalo. Barbadoská diva s ASAP Rockym čeká druhého potomka, a tak je už nyní předmětem dohadů jejich příznivců, kým se dvojice nechá inspirovat tentokrát... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků