Marek Ztracený se synem Marečkem.

Marek Ztracený se synem Marečkem. Michaela Feuereislová

Ztracený se pochlubil roztomilým synkem: V péči o něj jsem zcela samostatný

14. května 2012 13:56

Na to, že se syn Marka Ztraceného (33) narodil měsíc a půl s předstihem, se má čile k světu. Zpěvák dorazil se svým téměř ročním kloučkem na křest klokana Alberta do pražské ZOO.

„V zoologické zahradě jsme vůbec poprvé. Jsem potěšený, že Marečka baví zvířata," nechal se slyšet Ztracený na křtu mláděte australského vačnatce, kde zároveň proběhla prezentace kampaně s názvem Hrátky se zvířátky, v rámci které mohou děti sbírat unikátní kartičky se zvířaty z předních českých zoologických zahrad.

Společně s láskou k němým tvářím se u Marka Ztraceného Juniora projevuje také vztah k autům, motorkám a prostě vozítkům ve všech podobách.

„Hrozně rád se se mnou prohání na čtyřkolce. Já to mám rád a on taky, a tak často vyrážíme na projížďky," říká hrdý otec. „Pořídili jsme mu dokonce i malou přilbičku, ve které vypadá jako malý voják," směje se.

Marek zvládá péči o svého jedenáctiměsíčního syna levou zadní. Nedělá mu problém krmení, převlékání ani přebalování. „Je to pro mě přirozený. U nás je to zavedené tak, že maminka je na mazlení a já funguju jako servis," překvapuje Ztracený. 

Jiří Čeladník , Super.cz