Charlotte, Louis a George jako zdatní lukostřelci...

Charlotte, Louis a George jako zdatní lukostřelci... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Malí bojovníci? Princezna Charlotte i její bratři pomohli opravit dům a předvedli, jak jim to jde s lukem a šípem

Oslavy korunovace ve Velké Británii pokračují v trochu jiném ražení, než tomu bylo dosud... Slavnostní ceremoniál, následný velký korunovační oběd na Downing Street pořádaný britským premiérem Rishim Sunakem, všudypřítomné veselí a pompézní koncert za přítomnosti řady hudebních hvězd vystřídala akce solidarity a vzájemné pomoci, k níž byli obyvatelé celého Spojeného království vyzváni. Zapojila se přitom i královská rodina.

Princ (40) a princezna (41) z Walesu společně se svými dětmi zavítali na akci nazvanou Big Help Out, kde dobrovolně pomáhali s rekonstrukcí budovy ve městě Slough. Zatímco William se ujal řízení bagru, což s ním nadšeně postupně absolvovaly i všechny jeho děti, George se chopil aku šroubováku, Charlotte štětce a natírání dřeva a malý Louis vozil na kolečku písek, a dokonce předvedl, jak mu to jde i s lopatou!

Na tuhle noc nezapomenou: Kate a William sdíleli záběry ze zákulisí korunovačního koncertu

Po dobře odvedené práci následovala zábava, kdy si děti i dospělí vyzkoušeli například workshop plný malování, během nějž mohli všichni dobrovolníci obtisknout své nabarvené dlaně na památeční strom na zdi budovy a vytvořit mu tak krásné listy.

Spanilá jízda prince Louise (5) pokračuje! Jeho grimasy na balkoně Buckinghamského paláce opět baví svět

Nejvíc ovšem všechny bavilo střílení z luku. Toho se především princezna i její bratři ujali s velkou vervou. Nakonec došlo i na sladkou odměnu v podobě opékání marshmallows. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků