Zpěvačka Tamara Klusová stále více přemýšlí nad pěstounskou péčí Super.cz

Tomáš Klus už má tři děti, ale nebrání se dalším. Jeho manželka Tamara přemýšlí o pěstounské péči

Manželé Tomáš Klus (37) a Tamara Klusová (35) mají tři děti. Jsou šťastná a spokojená rodinka. Tamara často dostává otázky ohledně dalšího dítěte. Ještě v minulých letech by si dokázala představit mít čtvrté dítě se slavným muzikantem. Dnes už to ale vidí jinak.

„Já myslím, že jsme kompletní a taky už mi není dvacet let. Je mi pětatřicet a myslím, že ten nejlepší materiál jsem už odevzdala, ale samozřejmě kdyby to přišlo, tak to miminko přivítám. Ale jestli se u nás nějaký děťátko objeví, tak si umím představit pěstounskou péči,“ svěřila se Tamara Klusová Super.cz.

Právě s myšlenkou pěstounské péče si už nějaký čas pohrává. Nyní o tomto kroku přemýšlí stále víc. „Moje maminka celý život dělá v diagnostickým ústavu, takže to téma těch opuštěných dětí je součástí naší rodiny a myslím, že lásky je u nás dost. Takže když se ta naše rodinná rada takhle domluví, tak si dokážu představit udělat nějaký dítě šťastným.“

Tomáš Klus se pochlubil roztomilou dcerou: Teď se věnuje spíš herectví, fanoušci jeho hudby si musejí počkat

My si se zpěvačkou povídali během křtu zpěvníku muzikálu Branický zázrak, ke kterému její manžel složil hudbu i texty. Lidé si tak mohou zahrát a zazpívat písničky z tohoto představení. „Když vlastně vznikal tento muzikál, tak byl covid a já byla u vzniku všech písní a nazpívávala jsem všechny ženské hlasy, takže jsem byla u té tvorby a mám k tomu velký citový vztah,“ dodala v našem rozhovoru Tamara Klusová. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků