Billboard s králem Karlem III. a jeho syny visící v Londýně...

Billboard s králem Karlem III. a jeho syny visící v Londýně... Profimedia.cz

Na korunovaci se sjíždějí celebrity. Ale kde je Harry? Měl dorazit běžným letem, ale nikdo ho ještě neviděl

Do Westminsterského opatství se již od rána sjíždějí celebrity, a to jak britské, tak zahraniční. Prozatím byli spatřeni například herečka Emma Thompson, zpěvák Lionel Richie, herec Stephen Fry, australský zpěvák Nick Cave či moderátoři And a Dec. Mnozí ovšem netrpělivě čekají především na příjezd prince Harryho (38), který na rozdíl od své ženy Meghan pozvání na korunovaci přijal. Přestože se v Londýně má nacházet už od včerejšího poledne, zatím se mu úspěšně daří vyhýbat se očím veřejnosti i objektivům fotografů.

ŽIVĚ: Korunovace Karla III.

Posted by Novinky.cz on Saturday, May 6, 2023

Harry neměl z Kalifornie, kde s rodinou žije, přiletět soukromým letadlem, jak se zpočátku spekulovalo, ale komerčním letem společnosti American Airlines. Letadlo přistálo na letišti Heathrow v 11,23 hodin místního času a princovu přítomnost na palubě následně pro britská média potvrdilo i několik spolucestujících. Podle dostupných informací by se však měl zdržet pouze na nezbytně krátkou dobu během slavnostního ceremoniálu a následně odletěl zpět domů za rodinou. Jeho syn Archie totiž shodou okolností dnes slaví čtvrté narozeniny.

Krása střídá nádheru: Královny, princezny a první dámy v Buckinghamu. Nechybí ani Eva Pavlová

Pravdou zůstává, že Harry nemá ani důvod posečkat déle. Jeho otec bude mít mimořádně nabitý program, jehož Harry nemá být součástí. Nejen, že se neobjeví na žádných oficiálních rodinných fotografiích a portrétech, nebude součástí slavnostního průvodu, kdy král Karel III. s manželkou Camillou pojedou ve zlatém kočáře, ale nebude ani mávat s členy rodiny z balkonu Buckinghamského paláce. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků