Leryn Franco z Paraguaye bude na Letních olympijských hrách v Londýně soutěžit v hodu oštěpem.

Leryn Franco z Paraguaye bude na Letních olympijských hrách v Londýně soutěžit v hodu oštěpem. Profimedia.cz

Musíte vidět: Tuhle přenádhernou konkurentku z Paraguaye bude mít Bára Špotáková na Olympiádě

13. května 2012 11:25

Je jasné, komu bude Česká republika během blížících se Letních Olympijských her v Londýně v hodu oštěpem nejvíce fandit, ale pozornosti především mužské části fanoušků jistě neunikne ani jedna z konkurentek Barbory Špotákové - atletka z Paraguaye Leryn Franco. Třicetiletá uhrančivá brunetka je díky svému bezchybnému vysportovanému tělu a hezké tváři úspěšná i jako modelka.

Olympijská reprezentantka Paraguaye pokořila v šestnácti letech národní rekord juniorů v hodu oštěpem a postupně se v zemi stala velmi populární. Její atraktivní vzhled ji dokonce minulý rok vynesl až na stránky prestižního plavkového vydání časopisu Sports Illustrated.

Franco se účastnila rovněž Olympijských her v Pekingu v roce 2008 a přestože se svým hodem dlouhým 45,34 metru, který stačil na 51. místo, skončila daleko za vítěznou Bárou Špotákovou, zájem o její osobu byl značný. V roce 2009 ji například server Bleacher Report označil za šestou nejkrásnější atletku desetiletí, aby ji o rok později mohl vyhlásit nejvíce sexy atletkou všech dob. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz