Meg Ryan a Michael J. Fox

Meg Ryan a Michael J. Fox Profimedia.cz

Co se děje s Meg Ryan? Herečka se výjimečně objevila ve společnosti a mnohé šokovala svým vzhledem

Meg Ryan (61) se před pár lety rozhodla skončit s hereckou kariérou a od roku 2015 se neobjevila v žádném filmu. Teď přišla podpořit svého kolegu Michaela J. Foxe na promítání dokumentu o jeho životě a její vzhled vzbudil velké diskuse.

Herečka bývala oblíbenou hvězdou hlavně romantických komedií a na plátně vždy zaujala svým typickým účesem a krásnýma očima. V roce 2015 se ale z veřejnosti stáhla a ve společnosti se objeví jen výjimečně. Od té doby se spekuluje o tom, že Meg propadla úpravám svého obličeje. Těm nasvědčuje i její poslední veřejné vystoupení, kdy v New Yorku dorazila na promítání dokumentu o herci Michaelu J. Foxovi, který trpí Parkinsonovou chorobou. Herečka byla v dobré náladě a nebála se nechat fotografovat, její vzhled ovšem vyvolal diskuse o mnohých úpravách obličeje.

Bývalý manžel (65) Meg Ryan se po třech rozvodech znovu zasnoubil: Snoubenku (26) si chce vzít do roka, žádá si to prý etiketa

Ačkoliv je jasné, že v jednašedesáti letech nemůže vypadat stejně jako před třiceti lety, v jejím obličeji jsou podle mnohých patrné zásahy, které herečce spíš ublížily. „Co si to Meg Ryan udělala s obličejem?“ ptá se jeden z fanoušků na Twitteru. „Je to opravdu Meg Ryan? Jestli ano, tak je to neuvěřitelná škoda a je to hodně smutné,“ přidává se další. „Meg Ryan vypadá hrozně. Ona a Madonna mají zjevně stejného plastického chirurga,“ zní další hlas.

Fanoušci Madonny se zděsili vizáže popové královny na cenách Grammy. Tohle je rozdíl pouhých osmi let!

Samozřejmě se ale našli tací, kteří se herečky zastávají a podle nich vypadá stejně jako dřív, jen je o něco starší. Pro herečku každopádně takto negativní ohlasy nemohou být moc příjemné a asi nikdo by se nedivil tomu, kdybychom ji na veřejnosti zase dlouho neviděli. V tuto chvíli ani není jasné, jestli skutečně dojde k natočení filmu s názvem What Happens Later, který byl ohlášen loni a Meg Ryan by ho měla režírovat a zahrát si hlavní ženskou roli po boku Davida Duchovnyho. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků