Pomeje se pokusil vměstnat Marešova syna do vaku.

Pomeje se pokusil vměstnat Marešova syna do vaku. Michaela Feuereislová

Leoši, víš o tom? Kolega Pomeje v kostýmu klokana chtěl povozit tvého syna ve vaku

14. května 2012 5:55

V pražské ZOO se v pátek křtilo mládě klokana Alberta. A jelikož nebylo jisté, jestli se mláděti australského vačnatce bude chtít v takovém horku vylézt z úkrytu, připravili organizátoři náhradní plán. Do kostýmu klokana v maxi velikosti navlékli Jiřího Pomeje (53).

A proč právě jeho? Žádná jiná česká celebrita si prý neodvážila obléct odvážný kostým ušatého skokana. Jiří má ostatně s převleky dobré zkušenosti, když po prohrané sázce odmoderoval VIP zprávy v potápěčské výzbroji.

„Čtyři roky studuju herectví a pak dopadnu takhle. Kde jsou všichni ti Hamleti a jiné charakterní role," bědoval Jirka v kostýmu v třicetistupňových vedrech. Během křtu se Pomeje do své role natolik vžil, že se z místa na místo pohyboval mocnými skoky a v jednu chvíli dokonce hledal ve svém vaku bradavku. Jelikož nemohl do vaku umístit mladého klokana, pokusil se vměstnat do kapsičky syna , Jakuba (6).

Když už byl Pomeje propocený tak, že se jeho kostým dal ždímat, umoudřili se klokani a přišli se na vzácnou návštěvu podívat. Snaha se ale cení, Jirko. 

Jiří Čeladník , Super.cz