Anna Slováčková překvapila prstenem s diamantem na levém prsteníčku. Super.cz

Anička Slováčková zaujala svým modelem: Šaty ze svatebního salonu a prsten s diamantem na levém prsteníčku!

Tátovi Felixi Slováčkovi (80) sice zazpívala na jeho narozeninovém koncertě, ale dárek k jeho narozeninám ještě nemá. "Tak mám ještě čas, pořád mě nic nenapadlo, ale dodržím to, že se má přát až v narozeninový den, a to je 23. května," smála se Anna Slováčková (27).

Aničce všichni chválili večerní šaty, v nichž vypadala jako sexy dáma. "Odjakživa si všechny šaty půjčuji ve svatebním salonu v Mostě. Už mě mají v oku, stačí mi jen napsat, že jsem v koncích a nemám co na sebe, a něco mi vyberou. Prakticky už bych je nemusela ani zkoušet, mohli by je poslat poštou, ale radši si tam ten výlet udělám," svěřila výběr profesionálům.

Anička Slováčková to schytala za fotku v plavkách bez úprav a v nelichotivém úhlu: Tuhle realitu chci ukazovat, brání se

Jednou si tam prý vybere i svatební šaty. "Procházela jsem si je, jsou nádherné, byla jsem úplně u vytržení a našla tam takové, jaké bych si přesně na svatbě představovala," zasnila se a zároveň upozornila, že prsten s diamantem, který měla na levém prsteníčku, jehož jsme si všimli, není zásnubní, a svatba tak v nejbližší době nehrozí.

"Prstýnek jsem si půjčila od mámy a už jí ho nevrátila. Beru si ho na velké akce, aby mi nosil štěstí. A nenavlíknu ho na jiný prst, v tom je ten problém, takže by mohlo dojít k omylu. Ne, opravdu nejsem zasnoubená," ujistila nás Anička. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků