Natália Mykytenko

Natália Mykytenko Foto: archiv N.Mykytenko

Hvězda show Svatba na první pohled rapidně zhubla: Mykytenko v bikinách předvedla své tělo po shození 10 kilo

Hvězda show Svatba na první pohled se v poslední době svým fanouškům na sociálních sítích ztrácela před očima. Blondýnka Natália Mykytenko se svěřila, že nedobrovolně zhubla 10 kilogramů, což ji trápí a snaží se je nabrat postupně zpět.

Se svým přítelem odletěla nejvýraznější tvář reality show na pár dní na Ibizu, kde si užívala moře a krásné počasí. Při té příležitosti se také pochlubila svými křivkami jen v bikinách. „Zhubla jsem 10 kilo, teď vážím 50 kilogramů. I když píšete, že mi to sluší, já mám trošku mindrák, depresi a úzkost dlouhodobě, protože se necítím ve svém těle dobře a zdravě,“ svěřila se blondýnka, která doufá, že úpravou jídelníčku se opět vrátí na váhu, na kterou je zvyklá.

Natália Mykytenko Ze Svatby na první pohled samovolně hubne. Dole má už 10 kilo a necítí se dobře

Přesto to za fotku v plavkách od svých sledujících pořádně schytala. „Bože, při pohledu na tuto postavu jsem se zděsila, žádná ženskost, chlap v dámských plavkách možná s prsy a dlouhými vlasy, opravdu hrůza, musíte mít vysoké ego,“ napsala jí jedna ze sledujících. Natálie se však řada jejích fanynek zastala s tím, že jí to sluší, některým se však v době, kdy procházela show Svatba na první pohled. líbila víc.

Od té doby si totiž nechala zvětšit poprsí a upravit rty. Meditaci, kterou provozovala už před kamerami televizní show, se věnuje i nadále. „Teď se věnuji nejvíce sama sobě, více jsem se otevřela sledujícím u sebe na Instagramu, aby mě poznali z jiného úhlu. Chci začít natáčet své vlastní meditace, afirmace na YouTube,“ řekla Super.cz Natália. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků