Gisele Bündchen

Gisele Bündchen Profimedia.cz

Nejšťastnější rozvedená žena! Gisele Bündchen budila chováním na módní události roku velkou pozornost

Topmodelka Gisele Bündchen (42) si umí vychutnat svou chvíli pozornosti. Když na ni přišla řada a v newyorském Metropolitním muzeu, kde se konala akce MET Gala, předstoupila před fotografy, dováděla jako malá holka. Fanoušci v tom vidí radost ze svobody po rozvodu.

Bündchen vsadila na elegantní bílé šaty, které doplnila mohutným kabátem. Vypadala překrásně, aniž by odhalovala dekolt či pozadí, jak je u některých celebrit už pravidlem. Její příznivci kvitovali jak volbu šatů, tak i chování slavné brazilské modelky, která se před novináři radostně točila a byla ve svém živlu.

„Nejšťastnější rozvedená žena. Jako by všem dávala najevo: Jsem volná,“ míní jeden z fanoušků a další se přidal: „Rozvod ji osvobodil.“ Podobných komentářů se u příspěvku na instagramovém účtu MET muzea sešlo hned několik.

Jakub Prachař slavil rozvod se širokým úsměvem. Fanoušci se do něj pustili

O rozchodu modelky a hráče amerického fotbalu se měsíce spekulovalo, žádost o rozvod podali loni na podzim po 13 letech manželství. „Na podmínkách dlouho pracovali. Dohodli se na společné péči o děti,“ uvedl zdroj magazínu People. Mají spolu syna Benjamina (12) a o tři roky mladší dceru Vivien. Brady má z předchozího vztahu ještě patnáctiletého syna Johna. 

Jana Hofmanová , Super.cz


Časová osa článků