Dáda Patrasová a Lucie Gelemová se setkaly na koncertě Felixe Slováčka.

Dáda Patrasová a Lucie Gelemová se setkaly na koncertě Felixe Slováčka. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Dáda šílela, Lucie se smála: Na narozeninách Felixe Slováčka se sešly Gelemová a Patrasová. A co se dělo pak?

Poprvé se sešly na jednom místě. Jen jedna o té druhé dlouho nevěděla. Na narozeninový koncert Felixe Slováčka (80) dorazila nejen jeho právoplatná manželka Dagmar Patrasová (67), ale v publiku v Lucerně usedla i jeho bývalá milenka, výtvarnice Lucie Gelemová (40). Dáda se o ní dozvěděla až na afterpárty v hotelu Ambassador, kam zamířily obě. A šílela vzteky.

Ještě v Lucerně Dáda zářila, tak dobře dlouho nevypadala. Rozdávala úsměvy a byla pyšná na svého muže i děti Aničku a Felixe, jak nám řekla v rozhovoru, který také přineseme. O tom, že je přítomná i Gelemová, neměla ještě ani tušení. To Felix o ní dobře věděl. "Tak je tady, asi si koupila lístky," tvrdil Super.cz hudebník, který si zřejmě nechtěl nadělat doma další zlou krev.

Návrat k Felixovi? Lucie Gelemová je opět v kontaktu se Slováčkem!

"To je prdlouš. Jsem tady z jeho dobré vůle. Dokonce si měl na afterpárty obléknout sako, které jsme mu včera předali s mým kolegou, výtvarníkem Václavem Bednářem. Nakonec se ale prý nehodilo na oficiální příležitost," upřesnila Super.cz Lucie Gelemová. "Máme se pořád rádi, i když jinak," doplnila.

Když ji v kongresovém sále hotelu uviděla Dáda, doslova šílela. V jednu chvíli se ocitly jen pár metrů od sebe, jak můžete vidět na fotografii ve fotogalerii, která mapuje průběh večera. "Kdo ji pozval, zjistěte mi to!," žádala i přítomné zástupce médií. Uklidňovat ji musela i dcera Anna Slováčková. K přímé konfrontaci obou dam, které krátce po sobě hotel opustily, naštěstí nedošlo, ale Felix rozhodně bude mít doma veselo. O tom, zda měl Felix Lucii zvát, můžete hlasovat v anketě pod článkem. 

Měl zvát Felix Slováček exmilenku na svůj narozeninový koncert?

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků