Barbora Mottlová s přítelem Davidem prozradili další pikantnosti svého vztahu. Super.cz

Sexbomba Mottlová je už devět měsíců zadaná: Přítele bych zabila jen tak jednou za týden, vtipkovala

Čas letí jako blázen a sexy herečka Bára Mottlová (36) už nějaký ten pátek není single. Pánové tak mají smůlu, protože její srdce patří finalistovi soutěže Muž roku Davidu Plevovi. Když jsme si s párem povídali, ani nás nejdříve nenapadlo, že jsme se zrovna trefili do jejich velkého dne.

Egypťané se nestačili divit. Sexy Mottlová si užila dovolenou na maximum

Máme výročí, devátý měsíc, takže už jsme nějaký páteček spolu,“ prozradila Super.cz Bára. Výročí oslavili velkolepě. Na 1. máje se políbili pod speciální zachmelenou třešní na pražském Nebozízku, kterou nechal vytvořit jeden pivovar, díky kterému se zamilované páry mohly po polibku osvěžit bohémskou pivní novinkou.

A jak jejich vztah tedy po těchto měsících vnímají? „Já myslím, že super, už jsme se tak nějak sžili. Teďka už spolu nějaký ten čas bydlíme. Já jsem spokojený,“ doplnil David.

Zase jednou jako modelka: Nebezpečně svůdná Bára Mottlová pózovala mezi kolotoči

Ale nebojte, i Bára s Davidem se spolu dokážou pěkně pohádat. Vzbudit velké vášně mezi nimi dokáže na první pohled banalita, která přeroste v hádku. „Zabila bych ho zhruba jen tak jednou za týden. Třeba když remcá, že jsem se nezula před bytem, ale až v předsíni,“ dodala během rozhovoru Bára Mottlová. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků