Emily výběrem oblečení nezklamala.

Emily výběrem oblečení nezklamala. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Emily Ratajkowski byla na plese k nepoznání. Prozradil ji zadek, který celý odhalila v naprosto průhledných šatech

Emily Ratajkowski (32) ráda ukazuje hodně ze svého těla. A stejně tomu bylo i na newyorské módní události roku, na jejíž after party oblékla jen velmi průhledné šaty.

Modelka, která nedávno rozvířila vody svým vášnivým polibkem s Harrym Stylesem (29), se na akci musela setkat i s Olivií Wilde (39), zpěvákovou ex, která se také dostavila. Možná i proto zvolila make-up a účes, ve kterém na první pohled nebyla poznat. Její kudrnaté vlasy, rovná ofina a dramaticky namalované oči ji velmi změnily. Dle některých názorů se nechala inspirovat vzhledem Audrey Hepburn (✝63).

Na oficiální část večera oblékla šaty značky Tory Burch, které se vyznačovaly poměrně hlubokým dekoltem, jinak byly ovšem decentní a velmi elegantní.

Snaha o větší zisky? Emily Ratajkowski si v bikinách své značky svléká i to minimum, co má na sobě

Na after party se pak stejně jako mnoho jejích kolegyň převlékla a dorazila v přiléhavých, ve spodní části zcela průhledných šatech. Místo ňader, která zakrýval korzet, tak v tomto případě vystavila na odiv svůj zadek, který byl v kalhotkách v tanga střihu k vidění skutečně do posledního detailu. Milovníci této úspěšné modelky se tak během večera mohli pokochat všemi částmi jejího bezchybného těla. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků