David Novotný

David Novotný Michaela Feuereislová

Tatínek Karel z Kukaček David Novotný se prý stal už pětinásobným otcem: Kolega propálil i pohlaví miminka

Je to tajnůstkář, takže jen málokdo tušil, že bude už pětinásobným otcem. Herec David Novotný (53), jehož si diváci oblíbili jako jednoho z tatínků v populárním seriálu Kukačky, má dceru Emu z bývalého vztahu a se současnou partnerkou už měli doma tři děti, Anežku, Josefa a Antonii.

Ty se dočkaly dalšího sourozence, což překvapivě propálil herec Karel Zima (51). "Já jsem včera psal Davidovi Novotnému, protože se mu narodila holčička. Že jsem rád, že rozšířil řady otců v nejlepších letech, a že my taky čekáme," rozněžnil se Zima v pořadu na Českém rozhlasu Dvojka během rozhovoru s Terezou Kostkovou (46).

Balení hvězdě Okresního přeboru nikdy moc nešlo: Tři hodiny jsem dokázal bavit ženskou, pak přišel klátič a odvedl si jí

V tu chvíli už dává větší smysl Novotného rozhodnutí, že si chce dát menší pauzu. "Rozhodl jsem se dát si oraz od natáčení. Řekl jsem si, že musím brzdit a vystavil jsem si nějakou stopku třeba na rok," řekl v lednu Super.cz. Ve stejném rozhovoru ovšem prohlásil, že počet dětí je zřejmě definitivní, protože už je starý. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků