Známé tváře na premiéře divadelní inscenace a je to venku!

Známé tváře na premiéře divadelní inscenace a je to venku! Michaela Feuereislová

Sestra Partyšové, pohublá Postlerová i Jan Rosák s manželkou: Módní kreace na divadelní premiéře

Divadlo Radka Brzobohatého není velkou divadelní scénou, ale na premiéry nových inscenací si tam potrpí. Poslední z nich, vztahovou komedii Už je to venku! si nenechala ujít řada známých tváří, které už jsme delší čas neviděli.

V publiku mj. usedl moderátor Jan Rosák (75) s manželkou Jiřinou. Ve svých letech je stále štramák a i jeho žena vypadá skvěle. Na kolegy se přišly podívat také herečky Martina Hudečková nebo Simona Postlerová, která je po prodělané nemoci stále velmi pohublá. V hledišti se objevila také sestra moderátorky Gabriely Partyšové (44) Monika Dvořáková.

Simona Postlerová je kost a kůže. Herečka prozradila, proč loni výrazně zhubla

Na outfitu si dala záležet ředitelka divadla, herečka Romana Goščíková, anebo zpěvačka Kateřina Bohatová, která zvolila šaty od návrhářky Gábiny Páralové. A seklo to i herci a zpěvákovi Janu Fantovi, jehož můžete znát ze SuperStar anebo z role moderátora v seriálu Dobré zprávy, kde je kolegou Sáry Rychlíkové.

Jak se návštěvníci premiéry oblékli, se podívejte v naší fotogalerii. Komu to slušelo víc a komu méně, můžete samozřejmě komentovat v diskuzi. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků