Iva Kubelková

Iva Kubelková Foto: archiv

Takhle chrastí kosti! Kdysi modelka s nejbujnějšími vnadami Iva Kubelková se ztrácí před očima. Šíleně zhubla

12. května 2012 19:45

Jedna z našich nejkrásnějších modelek Iva Kubelková (41) šíleně zhubla. Pryč jsou bujné vnady, které si několikrát vysloužily titul nejkrásnější ňadra šoubyznysu a do dějin se zapsala Ivy věta, že za krásou jejích prsou stojí to, že jim každý večer vypráví pohádku.

Iva v poslední době pořádně zhubla, a možná by na ní plandala i velikost 34. "Je to tak. Mám pár kilo dole, ale není to úmyslně. Ani já nejsem nadšená a radši bych byla trošku plnější," řekla Super.cz Kubelková.

"Zkuste mít před státnicemi, starat se o dvě malé děti, denně jezdit 100 kilometrů do Prahy moderovat a do toho natáčet Cesty domů," vysvětlila důvod svého úbytku váhy. "Je to teď fakt fičák. Končím pátý ročník a když ho nedodělám teď, tak už asi nikdy. V květnu mám státnice a tak se šprtám," dodala Kubelková na párty v restauraci Bastion k připravované módní show Jaroslavy a Dominiky Sedláčkové.

Kubelková bude opět hlavní hvězdou přehlídky. "Jsem takový inventář. Už jsem letos uvažovala, jestli do toho ještě půjdu, protože jsem v pětatřiceti modelka v důchodu. Je to takové zvláštní, když mi ty náctileté holky v šatně vykají," dodala se smíchem nádherná Kubelková. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků