David Beckham

David Beckham Profimedia.cz

David Beckham odhalil, co dělá po nocích, když doma všichni spí. Je to hodně divné, přiznává svou psychickou poruchu

Bývalá fotbalová hvězda Manchesteru United David Beckham (48) se v nové připravované sérii na Netflixu přiznal k tomu, jak tráví celé hodiny v noci, když všichni v domě dávno spí...

Beckham odhalil, jak dalece trpí obsedantně-kompulzivní poruchou, která se u něj projevuje především vysokými nároky na čistotu a potřebu mít vše srovnané do roviny. Podle svých slov totiž každou noc tráví hodiny úklidem celého domu.

David tak v pořadu poskytne zřejmě daleko více podrobností o svém duševním zdraví, než tomu bylo dosud. Své zvyky přitom poodhalil již dřív, když se svěřil fanouškům, že musí mít všechno srovnané v rovných liniích nebo věci musí být v párech. Jeho problémy jsou ale zřejmě mnohem hlubšího charakteru.

Victoria Beckham si na obřích jehlách střihla salsu s Davidem a od lidí to pěkně schytala. Co na jejich kreace říkáte vy?

„Faktem je, že když jsou všichni v posteli, já čistím svíčky, rozsvěcím a správně nastavuji světla a ujišťuji se, že je všude uklizeno. Nesnáším, když ráno sejdu dolů a jsou tam hrnky, talíře a misky. Je únavné chodit okolo každé svíčky a čistit ji. Odstraním vosk a vyčistím sklo na svícnech, je to můj zlozvyk, nenávidím uvnitř špínu od kouře. Vím, že je to zvláštní,“ prozrazuje David v pořadu, co se děje po nocích v jejich rodinném sídle v Holland Parku za 25 milionů liber.

„Je prostě tak dokonalý,“ řekne směrem k Davidovi jeho žena Victoria a dodá, že ho jejich rodinný klan ‚oceňuje‘. „Nevěřte tomu ani na vteřinu. Zní to tak sarkasticky, když to říká,“ rýpne si nakonec do své ženy Beckham. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků