Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Snaha o větší zisky? Emily Ratajkowski si v bikinách své značky svléká i to minimum, co má na sobě

Nebyla by to snad ani Emily Ratajkowski (31), kdyby neodhalila víc kůže, než je při propagaci nové kampaně nezbytně potřeba. A to platí i v případě bikin...

Modelka si zkrátka nenechá ujít jedinou příležitost, aby podráždila veřejnost svými pověstnými křivkami, které ji proslavily před deseti lety v klipu Blurred Lines od Robina Thicka. Tam si vystačila pouze s kalhotkami téměř mikroskopických rozměrů.

Od té doby se sice stala vyhledávanou modelkou a příležitostnou herečkou, ale na natáčení klipu, díky němuž je dnes slavná, nemá ty nejpříjemnější vzpomínky. Zpěvák totiž neodolal a za holá ňadra ji chytil, což modelka prozradila s odstupem let ve své knize My Body Emily. Její slova následně potvrdil i režisér klipu.

Jeho video z ní udělalo hvězdu: Modelka Emily Ratajkowski tvrdí, že ji slavný zpěvák při natáčení osahával

Emily to ovšem asi nijak dramaticky nepoznamenalo, jelikož během focení letní kolekce plavek její značky Inamorata Swimwear, toho modelka opět ukazuje více než dost. A i to málo, co má na sobě, si svléká. Na dalších fotkách pro změnu sedí v titěrných bikinách rozkročmo k objektivu.

U jednatřicetileté maminky zkrátka nic nového pod Sluncem, ale se sdílením společné fotky s její údajnou novou láskou Harrym Stylesem si naopak dává na čas. Není se čemu divit, za fotku s posledním milencem - komikem Ericem Andrém, to na svátek všech zamilovaných v polovině února pěkně schytala... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků