Veronika Žilková si nechala prodloužit vlasy.

Veronika Žilková si nechala prodloužit vlasy. Foto: se souhlasem Veroniky Žilkové

Veronika Žilková má opět dlouhou hřívu: Výraznou vlasovou proměnu fanoušci chválí i kritizují

Zdá se, že se Veronice Žilkové (61) delší vlasy skutečně zalíbily. Oblíbená herečka se po nějaké době opět pochlubila proměnou z kadeřnického salonu, odkud odešla nejen s novou vlasovou délkou, ale také svěží barvou.

„Výsledek mé dnešní proměny. Ta žlutá barva je zkreslená světlem,“ podotkla na svém instagramovém účtu k několika fotografiím, na kterých vyniká nejen proměna, ale také Veroničin spokojený výraz v tváři.

Veronika Žilková řádí na jevišti v latexových minišatech: V sexy modelu sotva udržela ňadra na svém místě

Netrvalo dlouho, co se u příspěvku objevily spousty lichotek, ale také kritika.

„Vy jste prostě hezká, ale mně se na vás víc libí kratší vlasy a méně žluté. Ale zase je to víc jarní styling a hlavně, že se to líbí vám,“ napsala jedna z fanynek

"Jejda, mně to připadá jako paruka. Verunko, mně jste se víc líbila v kratších vlasech, bylo to přírodnější,“ uvedla další, se kterou se pár dalších sledujících shodlo.

Z přítele je teď kamarád? Veronika Žilková na premiéře promluvila o vztahu s Josefem Holomáčem

„U žen ve věku preferuji kratší vlasy, ale pokud je vám dobře v dlouhých, tak super,“ vzkázala příznivkyně. Další pak Veronice napsaly, že omládla o deset let, nebo že teď vypadá jako její vnučka Mia. „Úplně tady vidím Agáty Miušku, kopie,“ stojí ve vzkazu.

Herečka prošla vlasovou proměnou již v minulém roce, kdy nám prozradila, že jsou delší vlasy výhodou v divadle.

„S těmi dlouhými vlasy se ty změny účesů na jevišti dělají mnohem jednodušeji. Z copánků mladé pionýrky uděláte lehce ordinérní drdol sekretářky,“ řekla pro Super.cz. 

Líbí se vám nový účes Veroniky Žilkové?

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků