Heidi Janků promluvila nejen o vyhazování nohou na baru. Super.cz

Heidi Janků nohy vyhazuje ráda: V kraťasech je to v pohodě, v mini se musím víc hlídat, přiznala

Jednou z modelek na přehlídce návrhářky Vlaďky Kouřilové byla i zpěvačka Heidi Janků (60). Výběr modelu šel sice trochu proti zpěvaččinu stylu, který je více sexy, ale i v elegantních šatech jí to slušelo. "Bavilo mě zahrát si na modelku, i když trochu ve výslužbě," smála se Heidi.

Zpěvačka se nebrání žádné výzvě, jak v našem rozhovoru připomněla, nebojí se ani tance na stole, jak nedávno dokázala v pražském baru. I proto, že nezkazí žádnou legraci, nemá o práci nouzi. "Koncertuji teď každý víkend. Užívám si, když jsme dva roky za covidu vystupovat nemohli. Ani s velkou dovolenou nepočítám. Mám naplánovaných jen pár dní v Chorvatsku začátkem července a koncem prázdnin možná pojedu do Španělska. Ale musím to napasovat tak, abych neohrozila svoje vystoupení," vysvětlila.

Heidi Janků (60) divočela na párty s Marešem a Kozubem. Tanec na stole mezi koloušky i ukázka kalhotek

Povídali jsme si i o jejích pódiových outfitech. "S kapelou mám většinou džíny anebo kraťasy. V šatech zpívám na společenských akcích. Hlavně se v tom musím cítit dobře a nesmím moc vyhazovat nohy, když mám tedy ty šaty. V poslední době se ráda obléknu i do nějaké hezké róby," svěřila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků