Jeho největším snem je selfie se Sylvesterem Stallonem. Super.cz

Kluk s kamením je lovcem celebrit: Za selfíčko nejen s hollywoodskými hvězdami se dostal do maléru

Ikonický Kluk s kamením, vlastním jménem Ondřej Untermüller, který se proslavil v Pohlreichově pořadu Ano, šéfe!, se dokázal prosadit v influencerském světě, kde oficiálně vystupuje právě pod všem známou přezdívkou Kluk s kamením.

Ondru živí influencing a částečně zápasy pod organizací Clash of the Stars. Ve volném čase je také sběratelem selfíček s tuzemskými i světovými celebritami. Není divu, že se těší i na letošní filmový festival v Karlových Varech, kde se mu v minulosti podařilo odchytnout i hollywoodské hvězdy.

Přála mi, aby mi umřel táta a tvrdě útočila! Influencer, kterého znáte z Ano, šéfe! promluvil o Shopaholic Adel

„Letos se těším na filmový festival v Karlových Varech. Jsem zvědavý, koho pozvou. Měl jsem v plánu odjet i na filmový festival do Cannes, kde jsem chtěl zkusit někoho v rámci dovolené ulovit, ale nakonec mi přišly jiné nabídky a nepojedu tam,“ svěřil se influencer pro Super.cz s tím, že už mu tento lov přivodil pár malérů.

„Samozřejmě, těch malérů bylo několik, většinou se to nějak domluvilo,“ řekl s úsměvem lovec celebrit, který si snímky také archivuje a tiskne do svého albíčka.

První velká zahraniční hvězda karlovarského filmového festivalu odtajněna: Hollywoodský oscarový herec i zazpívá!

Ve své bohaté sbírce má například hollywoodské hvězdy, jako je herečka Anne Hathaway (40), herec Chris Hemsworth (39), herec Mel Gibson (67) nebo Geoffrey Rush. Také mu nechybí selfíčko s Jiřinou Bohdalovou (92), Leošem Marešem (47) či současným českým prezidentem Petrem Pavlem.

V tomto neobvyklém koníčku má v plánu pokračovat. Jeho největším snem je selfie se známým lamačem dívčích srdcí.

"Bohužel, tento člověk sem nikdy nepřijede, a to je Sylvester Stallone (76). Je to zaprvé italský hřebec, a hlavně je to největší tvář Ameriky. A také Arnold Schwarzenegger (75), to jsou takové dvě velké ikony Ameriky,“ dodal. 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků