Iva Kubelková Super.cz

Iva Kubelková kývla na StarDance, pak přišel úraz: Teď se modlí, aby se to neopakovalo přímo na parketu

Nabídku stát se jednou z hvězd dvanácté řady taneční show StarDance dostala Iva Kubelková (46) loni na dovolené. Odpočatá moderátorka a modelka tehdy s radostí přijala. Do jakého vlaku se rozhodla naskočit, zjišťuje až nyní.

„Trošku mě samozřejmě zamrazilo, říkala jsem si o-ou. V určitém věku si při téhle nabídce řeknete o-ou, protože víte, jaká obrovská dřina za tím je. Zastihlo mě to loni na dovolené, tak jsem měla pocit, že jsem odpočatá, a říkala jsem si, proč ne. Teď když je člověk v pracovním procesu, tak si uvědomuje, že to bude velmi náročné,“ svěřila se Super.cz Iva Kubelková na tiskové konferenci k novému ročníku soutěže.

Zemětřesení v porotě a ročník plný hvězd: Ve StarDance si letos zatančí Prachař, Krajčo i Kubelková

Na tanečním parketu se modelka objeví v říjnu. Do té doby se bude snažit posílit své rameno, které si v únoru nešťastně vykloubila. „Zatím jsem v rehabilitaci a je to pro mě takový otazník, jak moc a kam mě to pustí a co všechno si budu moct dovolit,“ svěřila se Iva, která svou účast v soutěži konzultovala i s lékařem.

„Lékař to ví, já jsem to s ním velmi intenzivně řešila. Chodím k Pavlu Kolářovi a ten říkal, že zatím by to neoperoval a že všechno ukážou následující měsíce, jak moc se mi to podaří rozcvičit a posílit. Myslím, že jestli někdy někomu vypadlo rameno, tak ví, o čem mluvím,“ dodala Iva Kubelková, která doufá, že se to nebude opakovat třeba na parketu. „Budu se modlit, bolest je to veliká, když se to stane," řekla moderátorka. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků