Viktorie Mertová Super.cz

Obávaná lovkyně Belladonna, jak ji neznáte: Dcera Zory Jandové před natáčením Na lovu neměla ani televizi

Na ulici byste představitelku obávané lovkyně z pořadu Na lovu, která si říká Belladonna, prý nepoznali. Viktorie Mertová se v běžném životě příliš nelíčí a chodí zcela jinak oblečená. Dcera herečky Zory Jandové a zpěváka Zdeňka Merty sice po kariéře před kamerou nikdy neprahla, oklikou se k ní i tak dostala.

„Občas se mi stane, že se na mě na ulici někdo obrátí a řekne Belladonno. Už jsem se naučila na to slyšet,“ svěřila se Super.cz Viktorie Mertová, která je prý v běžném životě nepoznatelná. Už nějakou dobu se pravidelně objevuje na obrazovce v pořadu Na lovu nebo ve víkendovém speciálu Superlov a stoupající popularitu si užívá. „Nezpívám, nehraji, netančím, tak jsem moc neměla možnost se na obrazovky dostat a teď byla první příležitost,“ svěřila se Viktorie. „Nijak zásadně jsem po tom neprahla, ale nevadí mi to,“ prozradila Belladonna.

Poznali byste je na ulici? Podívejte se do zákulisí pořadu Na lovu a jak obávaní lovci ve skutečnosti vypadají

Viktorie Mertová vystudovala Mezinárodní teritoriální studia, Americká studia a Politologii a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde nyní přednáší dějiny USA. Své vědomosti stále rozšiřuje, stejně jako její kolegové ze soutěže. „Pořád čtu věci na internetu, neustále se vzdělávám,“ svěřila se lovkyně s tím, že její studenti se na pořad možná ani nedívají. „Myslím, že se nedívají, nikdo z nich zatím nic neříkal a nenaznačoval. To je skupina lidí, co třeba nemají televizi. Já už ji mám, pořídila jsem si ji, tak už mám přehled,“ dodala se smíchem dcera Zory Jandové, která má v rodině velkou podporu.

„Ano, mám přesně tak asi tři fanoušky, to jsou rodiče a sestra, ale ti mi fandí, píší mi i lidi na Instagramu, takže se na to někdo dívá a někomu se to líbí, a to mám radost,“ dodala představitelka Belladonny. Co dalšího o natáčení pořadu Na lovu prozradila, si poslechněte v našem videu. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků