Za černá tanga v bílých průsvitných šatičkách teď Savarová tvrdě platí.

Za černá tanga v bílých průsvitných šatičkách teď Savarová tvrdě platí.

Trest za odhalený zadeček: Hříšné moderátorce Savarové hrozí vyhazovem z Událostí

9. května 2012 10:16

Moderátorku nových Událostí České televize Anetu Savarovou (31) provází jeden skandál za druhým. Teprve nedávno utichla aféra ohledně jejího opravdu divokého vztahu s kolegou Janem Hrubešem, na kterého podala trestní oznámení kvůli nebezpečnému pronásledování a poslala na něj Albánce. Tehdy ji její nadřízení včetně šéfa televize podrželi. Jenže teď si začala kopat vlastní mediální hrob erotikou. Pod průsvitné bílé šatičky si vzala černá tanga a veřejnoprávní televize jí za to hrozí vyhazovem. Aneta přišla dokonce i o část platu.

Savarová se v roli svůdného anděla objevila na otevření jedné restaurace. A kdo ví, zda ukázala svůj zadeček chtěně či nechtěně. Na Nově by ji za to asi pochválili, šéfy ctihodné veřejnoprávní instituce na Kavčích horách ale málem trefil šlak. Její moderátoři totiž musejí působit seriózně, k čemuž rozhodně veřejné ukazování půlek nepatří.

Proto musela na kobereček a na tři měsíce přišla o patnáct tisíc korun z platu, celkově o 45 tisíc korun. „Vedení zpravodajství považuje účast na akci za hrubé porušení závazků. Spolu s písemným upozorněním na nedodržení jejích povinností vyplývajících z pracovní smlouvy přistoupilo vedení ke krácení mzdy po dobu tří měsíců,“ potvrdila Aha! mluvčí ČT Michaela Fričová. „Pokud by se podobná věc měla v budoucnu opakovat, přistoupilo by vedení zpravodajství ČT k rozvázání spolupráce s Anetou Savarovou,“ varovala vzápětí mluvčí.

Takže, Aneto, žádné hluboké výstřihy, žádné špulení zadečku, musíš být víc veřejnoprávní! Nemluvě o tom, že moderátoři České televize nesmějí brát soukromé kšefty, kvůli čemuž třeba takový Jakub Železný měsíčně přichází o tři sta tisíc korun

David Zápal , Super.cz

Zrušit