Míša Tomešová se doma starala o nemocné děti i manžela po operaci. Super.cz

Na domácí radovánky musela zapomenout: Míša Tomešová se doma starala o nemocné děti i manžela po operaci

Zpěvák a herec Roman Tomeš (35) Super.cz dost explicitně vyprávěl o průběhu rekonvalescence po jeho operaci kýly. Na domácí radovánky museli doma zapomenout. "Ale my se radujeme i z jiných věcí, třeba z dobrého jídla. A manžel teď kromě lepku přestal jíst i maso, tak se vyřádím v kuchyni," snažila se od tématu odvést pozornost jeho žena Michaela Tomešová (32).

"Pár týdnů jsem doma byla za ošetřovatelku, nejenže měl manžel po operaci, ale kluci měli neštovice. Ale v rámci toho množství práce, které jsem do té doby měla, to pro mě bylo takové zastavení a vlastně jsem si tu roli ošetřovatelky dost užívala," svěřila Míša, která toho zvládá neuvěřitelné množství.

Vážné komplikace tři týdny po operaci kýly! Hvězdě seriálu Slunečná natekly choulostivé partie do monstrózních rozměrů

"Já si mysím, že je důležité mít hlavně nadhled. Ale s mým ADHD je to občas velmi chaotické. Momentálně hraju jednadvacet nebo dvaadvacet představení do měsíce a potom se o to víc těším domů. Ale mám všechno rozdělané a nic nedodělám do konce. Snad to dokončím po premiéře muzikálu Srdcový král, který teď zkoušíme v divadle Kalich. Tam mám zase zajímavou roli, moje postava si bude hrát na chlapa, tak to musím doma nějak odkoukat. Ale nebojte, nohy si holit nepřestanu," smála se Míša. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků