Skupinka se vymáchala ve studené Vltavě.

Skupinka se vymáchala ve studené Vltavě. Foto: Archiv

Geislerová, Vilhelmová a Dyk skočili do studené Vltavy. Za všechno může Jiřina Bohdalová

7. května 2012 15:02

Pamatujete si, jak během Filmového festivalu v Karlových Varech Táňa Vilhelmová (39) a Aňa Geislerová (42) zakončily bujarý večírek s britským hercem Judem Lawem koupáním v říčce Teplé? Tak podobná situace se znovu opakovala.

Včera na pražské plovárně ve Žlutých lázních Táňa s Aňou oslavily jedenaosmdesáté narozeniny se svou obdivovanou ikonou Jiřinou Bohdalovou (87). Nejlepší kamarádky herecké legendě věnovaly originální dárek. Obě na počest své kolegyně skočily do Vltavy, kam je záhy následoval i Vojta Dyk (32).

„Pro Jiřinu Bohdalovou jsme do Vltavy s Táňou poprvé skočily už k jejím osmdesátinám. Když jsme letos rozvěšovaly lampióny a výzdobu a začalo pršet, říkaly jsme si, že ji máme fakt rády. Chtěly jsme jí jen udělat radost a potkat se s lidmi, co to mají stejně... Pokud se z toho stane tradice, budeme šťastné, a když ne, pro nás to nikdy nebude ztracený čas,“ říká Aňa Geislerová.

První ročník „Bohdalčina skoku“ si nenechali ujít například Jiří Strach, Jaroslav Bouček, Ester Geislerová s dětmi, Václav Vorlíček nebo Eliška Kaplicky s dcerou. Ačkoli ke konci víkendu nepanovalo příliš pěkné počasí, i přes déšť a chladné teploty si oslavu všichni zúčastnění náramně užili. Došlo i na taneček při cimbálovce.

Oslavenkyně Bohdalová byla z happeningu nadšená. „Holky hluboce obdivuju, protože co si usmyslí, to dotáhnou do konce – i takovouhle blbost.“ 

Jiří Čeladník , Super.cz