Móda z pražského fashion weeku, který je v plném proudu.

Móda z pražského fashion weeku, který je v plném proudu. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Čím volnější, tím lepší? Módní kreace českých celebrit z pražského fashion weeku

Mercedes-Benz Prague Fashion Week je v plném proudu, a nejen české celebrity se nebojí vynést i často extravagantní módní kreace, které se během týdne módy doslova oslavují.

Velkou pozornost na sebe strhávají designérské počiny známých módních návrhářů, ale také outfity hostů.

Pražský týden módy si nenechala ujít modelka Andrea Bezděková (28), která navštívila několik programů. Výrazný model zvolila na přehlídku Adidas Originals, kde byla v modrém sportovním kompletu nepřehlédnutelná. Stejně jako její opálení, které si přivezla ze Survivoru. Ve stejné barvě dorazila i modelka Jitka Nováčková (31), která si oblékla sportovnější minišaty.

Poprvé po tajné svatbě spolu na veřejnosti: Kolečko pyšně tleskal Vignerové na módní přehlídce. Něžnosti pak nebraly konce

V pražské Chuchle Areně se objevili i Emma Smetana (35) a Jordan Haj (34), kteří se na jednom z večírků dokonale sladili. Ostatně jako na každé společenské události, kterou navštíví.

Herečka a tatérka Kateřina Kaira Hrachovcová (48) vynesla na první pohled velmi pohodlný baggy outfit, kterých jsou letos i na přehlídkových molech skutečně spousty. Žádný přešlap se tedy nekonal.

V galerii se podívejte, jaké modely zvolily další hvězdy. Jako například moderátorka Eva Decastelo (44), zpěvačka a rapperka Sharlota, modelka Andrea Kalousová, influencerka Nikol Moravcová (35) či herečka Sara Sandeva (25). 

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků