Dara Rolins se loučila s mořem...

Dara Rolins se loučila s mořem... Foto: Super.cz/Dara Rolins

To je pokoukání! Dara Rolins se před odletem do Prahy stihla naposledy pochlubit figurou na pláži

Dara Rolins (50) má za sebou dva týdny pohádkové dovolené, během které se svou dcerou a s partnerem Pavlem Nedvědem (50), procestovali Střední východ. V průběhu posledního dne před odletem zpátky do Česka se slovenská diva vypsala ze svých pocitů, především proto, že dostávala dotazy, proč je téměř na všech fotkách u moře sama.

Velikonoce českých celebrit. Rolins v mešitě, Kostková v kuchyni i hvězda Televizních novin v plavkách

„Ti, co mají doma 15leté děti vědí, jak se strašně rádi fotí s rodiči :). A protože respektuji její přání, mám ve svém telefonu mnohem méně společných fotek, než bych si já sama přála, a ještě méně těch, které můžu zveřejnit. Zato vždy ochotně vyfotí ona mě, ať má ode mě klid. Tak ať se líbí, posíláme slunce v přímém přenosu,“ napsala Dara.

Na fotkách na pláži opět nezapomněla krásná blondýnka ukázat své vysportované tělo, kterým by strčila do kapsy kdejakou dvacítku, a tak se její fanoušci mohli opět pokochat a dát prostor fantazii.

Dara Rolins už zase provokuje! Fanouškům ukázala břišáky a vnady v bikinách. Objevila se ovšem i kritika

Dara přeci jen nevydržela a dala na internet alespoň dvě fotky, jak si užívá arabského slunce po boku svého partnera. Ihned obdržela obdivné reakce lidí. „Velmi se k sobě hodíte.“ „Vždy to tak bylo. Fotbalista a zpěvačka jsou dokonalou kombinací,“ napsali jí například někteří sledující. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků