Luxusní erotické prádlo o 25 % levněji? Víme, kde jej koupit. Ale pozor, slevy dnes končí!

6. května 2012 10:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Sexy žhavé prádélko už není výsadou krásek z televize a módních časopisů. Každá žena si zaslouží být obletovaná a hýčkaná. A my víme, kde koupíte luxusní erotické prádlo pro sebe nebo jako exkluzivní dárek pro svoji partnerku. A teď navíc o celou čtvrtinu ceny levněji! To je šance, která se dlouho nebude opakovat. Podívejte se, jaké kousky jsou IN.
Nažhavte se…

Nažhavte se…

Erotické prádélko vás dokáže nažhavit. Je vstupenkou do světa rozkoše a touhy. Ve speciální májové akci si nyní i vy koupíte krásné sexy komplety, luxusní korzety a podvazkové pásy nebo neodolatelné svůdné kalhotky, a to pouze do dnešního večera s 25% slevou.

Koupit
nyní na ASTRATEX
Odhalená, zahalená…

Odhalená, zahalená…

Krásné spodní prádlo, které cudně odhalí přesně ta správná místa? To je komplet Doris set. Krajková tanga se smyslným střihem přivedou do varu i toho nejchladnějšího muže. Podprsenka s kosticemi je bohatě zdobená krajkou a doplňuje je originální ozdoba kolem krku. Takový komplet jednoduše sluší každé ženě. Copak vy se nechcete oddat vášni?

Koupit
nyní na ASTRATEX
Minimalistická a luxusní…

Minimalistická a luxusní…

Jak malá mohou být tanga, aby zahalovala vše podstatné? Tanga Warm up útočí na prvenství v pomyslné soutěže o co nejmenší množství použité látky a zároveň zůstávají jednoduše nádherná. Elastická tanga jsou zdobená luxusní květinovou krajkou v nepřehlédnutelné růžové barvě. Oblečte se také do téhle sladké a vzrušující kombinace a ukažte své dokonalé křivky.

Koupit
nyní na ASTRATEX
Neotřelá a nápaditá…

Neotřelá a nápaditá…

Přemýšlíte, čím ještě v ložnici překvapit? Vezměte si na pomoc komplet Magnolia set. Na první pohled vás uchvátí svůdný podvazek a elegantní černá, krajkovaná tanga. A jako třešnička na dortu vystupuje erotická maska na oči. Nasaďte ji a vrhněte se do hrátek poslepu – očekávání dalšího doteku vás vynese na vrchol rozkoše. Vyzkoušejte něco netradičního a nápaditého. Tento jedinečný kousek spodního prádla vám v tom hravě pomůže.

Koupit
nyní na ASTRATEX
Smyslná a elegantní…

Smyslná a elegantní…

Usínat každou noc v neuvěřitelně svůdné noční košilce? To nemusí být jen nedosažitelným snem. Pořiďte si přiléhavou a elegantní košilku Komplet Coctail a budete se cítit skvěle každý den. V jednoduchosti je krása a krása vzbuzuje touhu. A to je přesně to pravé pro věčné romantičky, které dávají přednost skryté smyslnosti. Patříte také mezi ně? I vy můžete být sexy a působit zároveň cudně…

Koupit
nyní na ASTRATEX
Hravá a sebevědomá…

Hravá a sebevědomá…

Stalo se z vaší ložnice už místo plné nudu, kterému schází vzrušení? Vneste do svého intimního života nové nápady. Sexy kostýmky mají šmrnc a jsou jednoduše v módě. Staňte se na jeden večer francouzskou pokojskou a přiveďte svého hotelového hosta k extázi. A jste-li skutečně odvážná, užijete tento originální kostýmek i na firemním večírku nebo maškarní párty. Dejte se do úklidu ve své posteli!

Koupit
nyní na ASTRATEX