Kdo se pochlubil nahým tělem?

Kdo se pochlubil nahým tělem? Foto: Super.cz/archiv P. Pořízkové a se souhlasem Dominiky Myslivcové a S. Krainové

Pomeje, Pořízková, Kohoutová nebo těhotná Myslivcová: Kdo další se za poslední dobu stihl svléknout do naha?

Mezinárodní den milovníků nahoty sice spadá až na 4. června, některé celebrity se však svým tělem chlubí po celý rok. V rouše Evině se za poslední dobu předvedlo hned několik známých českých krásek a svá těla daly na odiv zcela nahá, nebo jejich křivky zakrývalo jen minimum látky.

Poslední dny svým tělem jako z kamene nejvíce provokuje modelka Simona Krainová (50), která je kvůli svému obnažování některým lidem trnem v oku. „Já se bavím, ostatně jako vždy,“ reagovala Simona pro Super.cz na hejty na svou osobu. Svou dokonalou figurou se pochlubila také topmodelka Pavlína Pořízková (58), která před pár dny oslavila 58. narozeniny a své tělo na sociálních sítích ráda ukazuje.

První dovolená s bříškem: Dominika Myslivcová předvedla tělo v průhledném modelu

Přílišným studem netrpí ani blogerka Dominika Myslivcová (28). Ta se aktuálně nachází v Dubaji, kde si užívá dovolenou a vedle fotek v bikinách se také pochlubila snímkem ve vaně, na kterém je zcela nahá. Na odiv tak dala své rostoucí těhotenské bříško, které z vody vyčuhuje. „Těhotenství si užívám moc, dlouho jsem přemýšlela, jestli vyrazit. Ale nakonec jsem ráda, že jsem jela a užiju si hezkého počasí,“ svěřila se Super.cz Dominika.

Odhaleným snímkem s rostoucím bříškem se pochlubila také misska Eva Čerešňáková (36), která je v 8. měsíci těhotenství. A své tělo předvedla také exotická kráska a účastnice reality show LikeHouse Angie Mangombe s Mužem roku Josefem Kůrkou. Kdo další v poslední době odhodil svršky a předvedl své nahé tělo, se podívejte v naší galerii. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků