Sandra Ruiz

Sandra Ruiz Profimedia.cz

Posilovna zakázala ženě používat jejich stroje, byla na ně příliš tlustá

Američanka Sandra Ruiz se před nedávnem setkala s velice nedůstojným chováním personálu posilovny v Oklahomě. Ten jí sdělil, že není vhodné, aby používala jejich posilovací stroje, protože je na ně příliš obézní. Ruiz přitom váží asi 180 kilogramů, což na americké poměry nepředstavuje žádný výrazný extrém. Žena měla v plánu shodit přebytečná kila, která přibrala během těhotenství.

Jednadvacetiletá Američanka před pěti měsíci porodila své první dítě. S příchodem synka na svět se však její v těhotenství nabyté kilogramy neztratily. Spíše naopak - dál tloustla. Proto se rozhodla se sebou něco udělat a vyrazila do nedaleké posilovny v Oklahoma City. Tam však přišla ledová sprcha. Pracovnice fitness centra jí odmítla vydat členskou kartu a požádala ji, aby slezla z rotopedu.

„Jsem unavená z toho, že jsem tlustá. Když jdu do obchodu, nemohu najít oblečení, které by mi padlo. Džíny jsem na sobě neměla už rok,“ odůvodnila svou touhu zhubnout Ruiz a pokračovala: „Ta dáma v posilovně mi řekla, že nemám používat jejich stroje, protože jsem na ně příliš obézní. Byla jsem velice smutná, protože jsem teď celkově kvůli své váze dost citlivá.“

Poté, co se událost dostala do médií, nabídla jí jiná místní posilovna, aby docházela na cvičení k nim. Ruiz dostala půlroční bezplatné členství a dokonce i vlastního osobního trenéra, se kterým nyní pravidelně posiluje. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků