Václav Knop a Petra Bartoňová

Václav Knop a Petra Bartoňová Michaela Feuereislová

Další velká premiéra v Divadle Lucie Bílé: Nejvíc sexy byla o 30 let mladší milenka režiséra, tělocvikáře z Hospody

V Divadle Lucie Bílé se konala další velká premiéra. V komedii se zpěvy Slaměný klobouk tentokrát sama Lucie Bílá (57) neúčinkovala, ale na hostující soubor se přišla s partnerem Radkem Filipim aspoň podívat. A dlouho se prý tolik nepobavila, jak prohlásila po představení.

Hru francouzského dramatika Eugena Labiche, podle níž vznikla v roce 1971 i známá filmová crazy komedie Oldřicha Lipského v hlavních rolích s Milošem Kopeckým, Ivou Janžurovou, Květou Fialovou nebo Pavlem Landovským, tentokrát režíroval Václav Knop. Protřelý divadelní bard, jehož proslavila role nepříjemného tělocvikáře v seriálu Hospoda, si přizval jako asistentku režie svoji o 30 let mladší milenku Petru Bartoňovou. Ta byla na premiéře také nejvíc sexy oblečená, jak už je jejím zvykem.

Vítejte v módním pekle! Muzikálová premiéra plná faux pas. Nechyběly péřovky, děravé džíny ani top jako na aerobic

V hlavních rolích mohli premiéroví diváci vidět například Miroslava Hraběte (42), Pavla Vítka (60), čerstvého držitele Českého lva Michala Kerna, Ivanu Korolovou (34), Dášu Zázvůrkovou, Marii Křížovou, Václava Upíra Krejčího nebo Vlastu Peterkovou. V publiku jim tleskali jejich blízcí, ale také řada známých tváří. Jak to komu slušelo, se můžete podívat v naší fotogalerii. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků