Agáta Hanychová porodila dceru.

Agáta Hanychová porodila dceru. Michaela Feuereislová

Agáta Hanychová se stala trojnásobnou maminkou. Dcera dostala krásné jméno

Agáta Hanychová (38) se stala trojnásobnou maminkou. S partnerem Jaromírem Soukupem (54) na světě přivítali dceru, která dostala krásné jméno Rozárka.

„Moje holky. Jsou úžasné a božské,“ pochlubil se na sociální síti Soukup, stejně jako Agáta, která rodila ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady.

Těhulkám, co se fotí před porodem, se vždy smála, teď se stydí. Agáta Hanychová pózovala s bříškem v prádle

„Zvládla jsem to a Jaromír taky. Rozárka je teď na měření a vážení. Já už bych se šla osprchovat, ale musím ještě ležet, dělala bych živák, ale Jaromír nechce, prý nejsem normální,“ informovala Agáta v úterý krátce před desátou hodinou večer své fanoušky.

Agáta už o víkendu věděla, že na sebe porod nenechá dlouho čekat. „Mám sbaleno do porodnice, už to může přijít každým dnem. Jsem strašně nervózní, jak to bývá u všech žen. Bojím se. Ne bolesti, ale možných komplikací. I když jsem dvojnásobná máma, mám za sebou dva porody, tak ten strach je stále stejný. Možná i větší, protože mám dvě děti,“ řekla Super.cz Agáta o Velikonocích.

Veronika Žilková se připravuje na porod dcery Agáty: Proběhne dřív, musela kvůli němu zrušit plány

Agáta už je zkušenou maminkou. S bývalým partnerem Mirkem Dopitou má syna Kryšpína (11), z manželství s Jakubem Prachařem pak dceru Miu (5). Soukup má z prvního manželství s Monikou Drlíkovou už dospělé děti Natálii a Lukáše. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků