Simona Krainová natočila odvážné video. A opět vzbudila rozruch Video: Se souhlasem S. Krainové

Rafinovaně nahá a mokrá Simona Krainová pobouřila některé fanoušky. Figura super, ale mega laciné, psali jí

Simona Krainová (50) je žena, která dokazuje, že věk je jenom číslo. O čemž vypovídá nejen její neutuchající energie, ale také postava, kterou má i po padesátce a dvou dětech jako z kamene. Není divu, že se modelce často dostává spousty chvály a milých komentářů, které vypovídají i o tom, že je pro mnohé i motivací a inspirací.

Avšak u posledního příspěvku se s takovými ovacemi nesetkala. Dle některých sledujících to známá blondýnka tentokrát zkrátka přepískla. Někteří jí ale naopak tleskali.

Simona Krainová vyhřívá štíhlé tělo v titěrných bikinách: Jste bohyně, nemáte konkurenci, tleskají fanoušci

„Mám ‚oblévačku‘ už dávno za sebou. Co moje ženy? Hlavně, abychom nezůstaly suché, ne? Šťastné Velikonoce,“ napsala k videu, na kterém leží a pózuje téměř nahá v průhledném body na útesech.

„Já už bych byla od ig v blokaci,“ napsala s úsměvem k příspěvku Andrea Pomeje (35), které již sociální síť za méně odhalené snímky zablokovala fotografie.

„Máte krásnou postavu, ale už mi tohle prezentování přijde na vás zbytečně moc,“ vzkázala Simoně jedna z fanynek, se kterou se tentokrát mnozí shodují.

9 českých krásek, které vystavují svá těla u moře: Nejen Krainová a Rolins září v plavkách

„Na mě to vyskočilo a myslela jsem, že je to nějaké lehčí porno. Taková krásná ženská, to by šla ta nahota podat i jinak,“ uvedla další.

„Co je moc, to je moc. Figura super, ale tohle mega laciné, pardon,“ dodala sledující, kterou Simonino video z nějakého důvodu také pobouřilo. Dočkala se ale i pozitivních reakcí.

„Hustý, povedené, mně se to líbí,“ vzkázala jí jedna z dam. „Tak přesně tohle byl záměr, mnoho pohoršujících komentářů a Simona se baví,“ měl jasno další komentující. 

Co říkáte na nové záběry Simony Krainové?

Veronika Dočkalová , Super.cz


Časová osa článků