Aneta Vignerová a Petr Kolečko. Do naší galerie se podívejte na první manželskou fotku.

Aneta Vignerová a Petr Kolečko. Do naší galerie se podívejte na první manželskou fotku. FTV Prima

Konečně spolu. Podívejte se na první a možná i poslední fotku Anety Vignerové a Petra Kolečka z líbánek v Belgii

Aneta Vignerová (35) ve čtvrtek odcestovala do Belgie. Až do včerejška ovšem nebylo stoprocentně jisté, jestli byl jejím spolucestovatelem novomanžel Petr Kolečko (39). Modelčina poslední fotografie z výletu ovšem udělala ve věci jasno.

Aneta a Petr se brali 14. března a následně trávili čas v Českém Krumlově, odkud modelka sdílela i pár záběrů. Na těch ovšem scenárista chyběl. Ve čtvrtek pak začala s fanoušky sdílet záběry z belgického Bruselu, kde se situace posledních pár dní opakovala. Modelka ukazovala město, dala si vafli, zastavila se u slavné fontány s čůrajícím chlapečkem, načež odjela do Brugg, kde si dál užívala jarní Belgii. Podle dalších záběrů nejspíš nevynechala ani výstavu snímků světoznámého fotografa Petra Lindbergha a nechyběla ani luxusní romantická večeře.

Svatební cesta s Petrem Kolečkem? Aneta Vignerová odletěla do Belgie, sdílí samou romantiku

Na záběrech ovšem chyběl Petr Kolečko, a to až do úplně poslední fotky z výtahu, kde Aneta svého manžela konečně odtajnila. Na snímku se modelka směje, její muž pak hledí na display mobilního telefonu a jednou rukou svou manželku objímá. Úsměv mu na tváři sice chybí, jinak je ale nutno říct, že to Petru Kolečkovi v černém a s upravenými vlasy velmi sluší a se svou ženou tvoří elegantní pár.

Dnes už je Aneta opět se svým synem, kterého během cesty dala na hlídání rodině. Velikonoční pondělí podle vlastních slov tráví na vesnici a pomlázka byla dle Anety „výživná.“ 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků