Halle Berry

Halle Berry Profimedia.cz

Halle Berry zná své přednosti. V šestapadesáti se nechala vyfotit úplně nahá, jen se sklenkou vína v ruce

Halle Berry (56) je známá tím, že na jejím těle snad nikdy nebyl k nalezení ani gram přebytečného tuku. A postavu si udržuje i po padesátce. Ráda svou figuru ukazuje a teď ji fanouškům převedla dokonce v celé kráse.

Hollywood je neúprosný a herci, kteří se chtějí udržet na špičce, musejí vypadat stále skvěle. Své o tom ví i Halle Berry, která by si své nejslavnější role mohla klidně střihnout i dnes a diváci by zřejmě ani nepoznali rozdíl. Sice už má nakročeno blíž k šedesátce, pořád ale neztrácí nic ze své energie a do těla si dává snad ještě víc než dřív. Kousky, kterých by se lekl i leckterý o desítky let mladší člověk, pak hrdě předvádí i na sociální síti.

Stále si to může dovolit: Halle Berry si po 17 letech připomněla roli Catwoman tímto sexy modelem

Díky dřině při cvičení se ale může pochlubit dokonalým tělem, na kterém by nikdo nenašel ani jedinou chybičku. Herečka jej ráda ukazuje v sexy šatech ve společnosti, na Instagramu ovšem klidně zajde ještě dál a nechá se vyfotit i v rouše Evině. Takto potěšila své fanoušky tento víkend, kdy si zapózovala na balkoně jen se sklenkou v ruce. Halle si sice zakryla rukou ňadra a další intimní oblasti schoval stín, přesto u jejích sledujících vyvolal snímek vlnu nadšení.

Takhle Hally zapózovala na balkoně.

Ti kromě pochval také přemýšleli o tom, kdo mohl fotografii pořídit. A když jedna z fanynek napsala, že to byl určitě hereččin současný přítel, sama Halle ji pochválila za to, že se trefila. Halle už nějaký ten pátek žije se zpěvákem Van Huntem. Vztah potvrdili v září roku 2020 a od té doby na sebe pějí chválu a nebojí se říci, že jeden ve druhém konečně našli toho pravého. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků