Lucie Borhyová

Lucie Borhyová Foto: Se souhlasem L. Borhyové

Na této pláži bylo pěkně dusno. Lucie Borhyová se pochlubila výstavním tělíčkem v plavkách

Oblíbená moderátorka Lucie Borhyová (45) se netají tím, že miluje teplo, pláže a sluníčko. Velikonoční volno stálice nováckého zpravodajství využila k tomu, aby pochytila barvičku a načerpala ze slunce vitamín D.

„Slaná, ošlehaná, spokojená,“ napsala krásná blondýnka k fotce z pláže, na které se ukázala v modrých bikinách a dokázala tím, že má stále výstavní postavičku. A co se týče svátků jara, ty má moderátorka moc ráda.

Lucie Borhyová promluvila o dětech i příteli. Proč je nikdy nevidíme na veřejnosti?

„Máme rádi Velikonoce a slavíme je na různých místech trochu jinak. Máme ale velikonoční výzdobu, tradičně barvíme vajíčka a malujeme kraslice. Letos nám vyšlo i pár volných dnů k tomu se trochu ohřát a nabít energii u moře. Tak snad už přivezu nějaké to sluníčko a teplo konečně i do Česka," svěřila se Super.cz.

S tímhle člověkem tráví Lucie Borhyová nejvíc času. Jejich vztah je delší než leckteré manželství

I když Lucka miluje sluníčko, neuvažuje o tom, že by se přidala do klubu českých celebrit, které by si koupily nemovitost například na Kanárských ostrovech. „Pro mě je to už pět hodin letu, takže skloubit to s prací, by bylo obtížné. Bylo by to fajn, ale i vzhledem k tomu, že děti chodí do školy tady a moje práce je také tady, tak to je pro mě trošku z ruky,“ řekla nám nedávno Lucie Borhyová v pořadu Superchat

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků