Jiřina se svou dcerou Simonou Stašovou, od které dostala projížďku luxusním vozem Rolls Royce.

Jiřina se svou dcerou Simonou Stašovou, od které dostala projížďku luxusním vozem Rolls Royce. Foto: Michaela Feuereislová

Bohdalová slavila ve velkém stylu: Na párty ke svým jednaosmdesátinám dorazila v tomto luxusním bouráku

3. května 2012 16:11

Tohle bylo opravdu velké překvapení. Jiřina Bohdalová (87) oslavila své jednaosmdesáté narozeniny v opravdu velkém stylu. Určitě ji ale nenapadlo, že na ni rodina a přátelé ušijí takovou boudu.

Včera Simona Stašová maminku upozornila, že na její oslavu proběhne pouze neformální oběd v úzkém rodinném kruhu. Už ve chvíli, kdy byla přistavená luxusní limuzína, bylo Jiřině jasné, že něco nehraje. „Překvapení nemám vůbec ráda, ale tohle mě velice potěšilo. Až jsem se lekla, jestli si všichni nemyslí, že jsou to mé poslední narozeniny, jaká to byla sláva,“ řekla Super.cz Jiřina.

Oslava proběhla v Bagel baru, který si otevřel Pavel Zedníček se svou přítelkyní Hankou Kousalovou. Právě tam se v čele s Miroslavem Donutilem sešly známé tváře s květinami a dary. A který dárek potěšil Jiřinu nejvíce? „Největší radost mi udělal můj nejmladší vnuk, který si našetřil z kapesného a koupil mi drahý parfém,“ prozradila pyšně nadšená oslavenkyně. 

Saša Šeflová , Super.cz