Gwyneth Paltrow po vynesení rozsudku zašla za lékařem Terrym Sandersonem...

Gwyneth Paltrow po vynesení rozsudku zašla za lékařem Terrym Sandersonem... Profimedia.cz

Gwyneth Paltrow vyhrála soud. Po vynesení verdiktu protivníkovi zašeptala do ucha několik slov

Herečka Gwyneth Paltrow (50) si může oddechnout, soudní spor s lékařem Terrym Sandersonem, který ji zažaloval kvůli kolizi z roku 2016 na svahu lyžařského střediska v Utahu, vyhrála. Verdikt poroty byl vynesen po dvou hodinách a dvaceti minutách posledního soudního stání konaného ve čtvrtek. A krátce po jeho vynesení herečka svému protivníkovi cosi zašeptala...

Když Paltrow odcházela od soudu a míjela šestasedmdesátiletého bývalého optometristu, naklonila se k němu a špitla mu podle specialistů na odezírání ze rtů: „I wish you well“ (Přeji vám vše dobré), načež lékař jí měl s jemným úsměvem odpovědět: „Děkuji, drahá“. Lidé na internetu už si podle očekávání dělají legraci, že herečka ve skutečnosti řekla: „I wish you hell", tedy že jej poslala do pekel.

Gwyneth Paltrow před soudem: Hereččina „obhajoba“ se stala virální, od lidí dostává šílenou sodu

Porota v čele se soudcem tak po osmidenním mediálně sledovaném sporu, během nějž se stala hitem internetu hereččina obhajoba v podobě věty: „Přišla jsem o půl dne lyžování“, došli k rozhodnutí, že viníkem srážky byl lékař, v současnosti již v důchodu.

Oscarová herečka od začátku tvrdila, že nehodu nezpůsobila a naopak Sanderson narazil do ní, a zpočátku si dokonce myslela, že jde o sexuální útok. Podle ní si pouze muž chtěl přijít na tučné odškodné a využít tím jejího statusu celebrity.

7 slavných hereček, jejichž dcery vypadají skoro stejně. Tohle jsou jejich malé i velké klony

Při odchodu od soudu Paltrow ocenila práci soudce a poroty a poděkovala jim za ohleduplnost během řešení celého případu. Mezitím vyčerpaný Sanderson řekl, že si stojí za svou verzí, přestože spor prohrál. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků