Aneta Vignerová a Petr Kolečko do toho praštili.

Aneta Vignerová a Petr Kolečko do toho praštili. Michaela Feuereislová

Milostný kruh uzavřen. Aneta Vignerová a Petr Kolečko se prý vzali, Nesvačilové zbyly jen oči pro pláč

Tak tomu se říká obrat! Milostný kruh Vignerová - Kolečko - Nesvačilová se uzavřel úplně jinak, než by kdokoliv čekal. Aneta Vignerová (35) a Petr Kolečko (39) se prý vzali.

Informace o svatbě páru, který spolu má syna Jiříčka, se ve středu dostala do redakce Super.cz. Podle Blesku měla proběhnout 14. března.

Rozjíždí se další kolečko spekulací: Aneta Vignerová sdílela záběry svého ex z postele

Novomanželům se svatba podařila dokonale utajit, oba ale nosí snubní prsteny. Už v úterý Vignerová sdílela na sociální síti záběry, na nichž je v posteli nejen její syn Jiřík, ale také jeho otec Petr Kolečko.

Vzápětí modelka instagramový příběh stáhla. Spekulace o návratu Kolečka k Vignerové ale nabraly na obrátkách. Nikdo ale netušil, že už v té chvíli byli dávno svoji.

Tajemství obvázané ruky odhaleno. Krvavému zranění Petra Kolečka předcházela drsná hádka s Nesvačilovou v kuchyni

Ještě nedávno se přitom Kolečko objevil po boku herečky Denisy Nesvačilové (31). A to přímo na vyhlášení filmových cen Český lev.

Kolečko tehdy vysvětloval, proč má obvázanou ruku. Zranění mu měla omylem způsobit právě Nesvačilová, s níž sdílel společnou domácnost. O to větším šokem je svatba s hereččinou sokyní, která proběhla jen pár dnů poté. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků