Peyton Cicconi pracuje jako automechanička.

Peyton Cicconi pracuje jako automechanička. Profimedia.cz

Tahle výstřední dáma s dlouhými nehty pracuje jako automechanička. V práci nosí punčocháče a minisukně

Peyton Cicconi z Oklandu v Kalifornii patří k neotřelým dámám, které vynikají v oboru, kde moc žen nenajdete. Pětadvacetiletá žena se živí jako automechanička. A ne jen tak ledajaká! Občas si odskočí k modelingu a svou práci hravě zvládne i s se superostrými drámy, za které během posledních pěti let neváhala zaplatit více než 1,3 milionu korun.

Výstřední automechanička zvládá s auty vše od opravy motorů po montáž kol. Ani práce ji ale nedonutila ostříhat své dlouhé nehty s bizarními vzory a barvami. V práci ji navíc v pracovní kombinéze neuvidíte. S radostí totiž nosí punčocháče a minisukně.

Říkali jí velrybo a nikdo s ní nekamarádil: Dnes má Annie ramena jako Hulk, vosí pas, zadek podle Kim a miliony lajků

„Jako malá jsem si se svým bratrem dvojčetem hrála s auty. Později jsem si upravovala barvy laků na nehty tak, aby ladily s barvami mých osobních a nákladních aut,“ prozradila Daily Mailu Cicconi, jež prý byla ve škole jedinou dívkou mezi sto chlapci. Peyton přiznala, že jí nějakou dobu trvalo, než se naučila opravovat auta se svými dlouhými nehty.

Školačka, nebo babička? Žena vypadá ve čtyřiapadesáti sotva na dvacet. Prozradila svůj tajný recept

„Trvalo dlouho, než jsem přišla na to, jak s nimi pracovat,“ přiznala automechanička, jež kvůli svému vzhledu i pohlaví čelila předsudkům.

„Čelila jsem nejrůznějším potížím včetně obtěžování od mužů, kteří zlehčovali mou kvalifikaci,“ přiznala žena, jež se momentálně uživí i jako influencerka, která má na sociální sítí TikTok více než 1,2 milionu fanoušků. Negativní reakce už tak vůbec neřeší. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků