Veronika Žilková na narozeninách Milana Peroutky

Veronika Žilková na narozeninách Milana Peroutky Herminapress

Rozjetá Žilková na narozeninách Milana Peroutky: Podívejte se, jak na párty řádila s mladšími kolegyněmi

Oslavit letošní Kristova léta se rozhodl Milan Peroutka (33) ve velkém stylu. Ke svým 33. narozeninám uspořádal narozeninovou oslavu nejen pro své kolegy, ale i pro fanoušky. Vedle oslavence byla královnou večera jednoznačně herečka Veronika Žilková (61), která to na pódiu pořádně rozjela.

V podniku u Vltavy, kde jen pár dní před Peroutkou slavila své narozeniny Dagmar Havlová (70), čekal na fanoušky, a hlavně fanynky zpěváka, nabitý program. „Měl jsme obrovskou radost z toho, kolik lidí dorazilo a že jsme si to užili,“ řekl Super.cz Milan Peroutka, který se na pódiu objevil s řadou svých kolegyň.

Po jeho boku si zazpívaly například kolegyně z divadla Míša Tomešová (32), Nikola Ďuricová nebo Michaela Pecháčková. Největší pozornost však strhla Veronika Žilková.

Milan Peroutka poslal pozdrav z nemocničního lůžka: Po další operaci kolene přišel o hlas

Ta na koncert dorazila se svým partnerem a v průběhu vystoupení trávila čas v backstage, která byla nad pódiem. V jednu chvíli však zavelela, že oslavence překvapí a vyrazila s kolegyněmi za ním. Se sestrami Grossovými v čele se tak postarala o pořádnou jízdu. „Bylo to naprosto skvělé. Tančili jsme a zpívali a myslím, že zvedli všechny ze židle,“ prozradil zpěvák, který byl rád, že mohl oslavu po operaci kolene naplánovat.

„Noha už je dobrá, koncert byla asi největší rehabilitace od operace a zatěžkávací zkouška. Jsem rád, že jsem koleno uzdravil do oslavy. V neděli jsem měl ještě druhou oslavu s přáteli a byl to večírek v kostýmech. Nechyběl ani můj pan doktor a říkal, že je to naštěstí dobré. Teď už mě opět čeká zkoušení nového představení Já, Diktátor, ve kterém hraji právě s Veronikou Žilkovou,“ dodal Milan Peroutka. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků