Jiří Zonyga odtajnil soukromí

Jiří Zonyga odtajnil soukromí Herminapress

Vítěz X Factoru, kamioňák Jiří Zonyga: Roky se mu podařilo tajit rozvod!

O svém soukromí toho bývalý kamioňák, který před patnácti lety zvítězil v hudební soutěži X Factor, nikdy moc nenamluvil. Možná i proto jsme žili v domnění, že Jiří Zonyga stále žije se svojí manželkou, která zpočátku podporovala i v jeho hudební kariéře.

Z tohoto omylu nás vyvedl po jubilejním představení muzikálu Johanka z Arku, kdy jsme si s ním povídali v zákulisí. "Jsem už dvanáct let rozvedený. Už podruhé. A znovu ženatý nejsem. Odstěhoval jsem se z Břeclavi a žiju s partnerkou, která je houslistka. Poznali jsme se v mé kapele a přeskočila jiskra. Víte, jak to chodí," krčil rameny.

Má méně času na rodinu, než když jezdil kamionem: Kvůli Plesu upírů se vítěz X Factoru skoro nedostane domů

V té době měl s manželkou malou dceru. "Teď už je jí sedmnáct. A mám ještě čtyřiatřicetiletou dceru z prvního manželství. Obě mají svoje životy. A další dítě rozhodně s partnerkou neplánuji. Vždyť už mi je devětapadesát," dodal ke svému soukromí Zonyga, jehož můžeme vídat i v dalších muzikálech v divadle Kalich a stále také koncertně vystupuje. "A v září se vrátím do muzikálu Ples upírů, už jsem se domluvil s producentem Františkem Janečkem," upřesnil. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků